Ukliďme Častolovice

Ukliďme ČastoloviceV sobotu 2. dubna jsme se sešli v prostorách Sokolské zahrady s cílem přispět sběrem odpadků v ulicích Častolovic k ještě lepšímu vzhledu naší obce. Sešlo se nás více než 50 dobrovolníků, a to i přes nepřízeň počasí. Ke sbírajícím dětem a učitelům se připojilo i několik rodičů. Rozdělili jsme se do čtyř skupin, každá byla vybavena potřebnými pytli, ochrannými pomůckami a samozřejmě malou svačinkou, o kterou se postarali organizátoři akce. Jednotlivé skupiny se s nadšením rozešly po vyznačených trasách. Za dvě hodiny jsme své přidělené úseky prošli a rozešli jsme se s pocitem dobrého skutku. Přesto, že naše obec je z většiny čistá, byli jsme občas překvapeni, co všechno lze v ulicích nalézt. Věříme, že se akce Ukliďme Častolovice stane tradičním setkáním.

více fotografií

Mgr. Martin Odl

Aktualizováno: 9.4.2022 — 15:21
Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram