Zápis do 1. ročníku

Zápis do 1. ročníkuVe středu 20. dubna proběhl na naší škole zápis do 1. ročníku. Budoucí prvňáci spolu se svými rodiči byli přivítáni v barevně označených třídách. Modrá, žlutá a zelená byly barvy, které je dovedly do jednotlivých tříd k učitelkám. Tady děti s nadšením plnily zadané úkoly – poznávaly barvy, geometrické tvary, určovaly počet, pořadí, přednášely básničku, zpívaly  písničku a kreslily postavu.

Protože všechny úkoly splnily na jedničku, odnesly si za odměnu obrázek doplněný sladkostí. Všem budoucím prvňáčkům přejeme, aby se jim ve škole líbilo a do školy se těšili tak, jako se na ně těší jejich budoucí paní učitelka.

více fotografií

Mgr. Ilona Kovářová

Aktualizováno: 25.4.2022 — 21:44
Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram