Poděkování ZO ČSH Častolovice za pomoc při organizaci jarní výstavy

V Častolovicích 21. dubna 2022

Vážený pane řediteli.

            Ve dnech 8. – 10. dubna 2022 se v Častolovicích uskutečnila 20. jarní velikonoční výstava s názvem „Velikonoce – svátky jara“ Po dvouleté odmlce z důvodu koronaviru jsme tuto akci připravovali s určitými obavami. Podle zápisu v kronice výstav a ohlasu návštěvníků mohu již dnes říci, že to byla úspěšná výstava. Podařilo se naaranžovat nové expozice a velmi zajímavé prvky s velikonoční tematikou. Jsem rád, že na tomto úspěchu se podílela i Vaše škola. Expozice základní školy a mateřské školy byly poutavé a ukazovaly šikovnost dětí. Celou výstavu obohatily. Také Vám děkuji za pomoc při přípravě a úklidu na Sokolské zahradě. Výstavu dělají zahrádkáři – důchodci v pokročilém věku a některé práce jsou velmi namáhavé. Nedovedu si představit tuto akci dělat bez Vaší pomoci. Zvláště v letošním roce všichni organizátoři hodnotili tuto pomoc velmi kladně. Žáci aktivně pomáhali a vše dělali rychle a dobře.
            Také prosím poděkovat žákům a učitelskému sboru, kteří se na této akci podíleli. Věřím, že i nadále ve vzájemné spolupráci budeme pokračovat. V příloze posílám hodnocení výstavy.

Josef Helmich

Aktualizováno: 28.4.2022 — 9:13
Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram