Semiramis 6.A 

Semiramis 6.A V úterý 10. května jsme ve třídě přivítali milou návštěvu. Dorazily za námi lektorky z organizace Semiramis. O to větší radost jsme měli, když jsme zjistili, že přijeli naše staré známé Lucka a Romča. Téma našeho úterního setkání bylo „Táhneme za jeden provaz“, takže nás čekalo spousta aktivit, u kterých byla nutná naše spolupráce. Naším prvním úkolem bylo seřadit se od největšího po nejmenšího, aniž bychom u této aktivity mluvili. Dále jsme kreslili velký strom na papír. Nejprve jsme se domluvili, jak bude strom vypadat a poté jsme se dali do tvorby. Každý ze třídy máme na stromě svou větev. Ještě jsme všichni dokreslili zvíře, které nás vystihuje. Myslím, že se nám náš společný strom povedl. Poté následovalo ještě pár aktivit, kdy jsme se vzájemně chválili. Nejtěžším úkolem pro nás bylo pochválit sami sebe a říct v čem jsme dobří. V tomto směru máme rezervy a na pochvaly nejsme zvyklí. Celý program jsme si náležitě užili a do všech aktivit jsme se s nadšením zapojili.

více fotografií

Za 6.A napsala Kateřina Izáková

Aktualizováno: 17.5.2022 — 10:54
Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram