Dopravní soutěž mladých cyklistů 

Dopravní soutěž mladých cyklistůVe čtvrtek 12. května jsme se vydali svozovým autobusem do Rychnova nad Kněžnou na dopravní soutěž mladých cyklistů. Naši žáci soutěžili ve II. kategorii, která byla určena pro starší děti.  

Soutěž se skládal ze 4 bodovaných disciplín:  

1. Pravidla provozu na pozemních komunikacích – test;
2. Jízda podle pravidel na dětském dopravním hřišti;
3. Jízda zručnosti; 
4. Zásady poskytování první pomoci. 

Žáci se všech těchto disciplín zúčastnili a obsadili 4. místo.  Novinkou letošního ročníku byla branně vědomostní soutěž, kde žáci prokázali svoji fyzickou zdatnost a znalosti z topografie. V této soutěži se žáci umístili na krásném 2. místě. 

více fotografií

Mgr. Adéla Hepnarová

Aktualizováno: 17.5.2022 — 11:14
Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram