Školní výlet 6.A

Školní výlet 6.APo „náročné dřině“ ve školních lavicích, jsme si právem zasloužili relaxaci v rámci školního výletu. Blahodárné účinky Orlických hor a výbornou péči v Penzionu u Vernerů, jsme okusili v rámci dvoudenního výletu, který pro nás připravila p. uč. Hepnarová. První den pobytu nám zamíchalo kartami počasí a tak místo výšlapu na rozhlednu jsme přečkali bouři rozjímáním v kostele sv. Matouše. Pro mnohé z nás to byl nový a nevšední zážitek. Odpoledne již bylo prosycené míčovými a vědomostními hrami spojené s turnajem v badmintonu, dobrou náladou a smíchem. Zpět do penzionu nás v podvečerních hodinách zahnala až další průtrž mračen. Ráno většinu z nás čekalo dobrovolné vstávání ve čtyři hodiny, cesta na kopec a vítání vycházejícího slunce. Bohužel se slunce rozhodlo schovat za mraky, a tak jsme se znaveni a mokří vraceli zpět. Náladu nám to nezkazilo, protože nás čekalo členité golfové hřiště s 18-ti jamkami a další turnaj se spoustou adrenalinu. Zjistili jsme, jak dokáže být golf náročný a napínavý. Po turnaji nás čekal nákup drobností a suvenýrů a cesta domů. Vraceli jsme se sice znaveni, ale plni dojmů z vydařeného výletu.

více fotografií

Jana Šimonová

Aktualizováno: 28.6.2022 — 10:16
Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram