Rozloučení 5.A

Rozloučení 5.AV pondělí 20. 6. jsme se všichni i s paní učitelkou sešli na tenisových kurtech v Častolovicích, abychom se s ní rozloučili. Pozvali jsme tam i ostatní učitele, kteří nás učí a taky rodiče. Bylo to strašně fajn, protože nás tam bylo hodně. Paní učitelka nám tam vymyslela různé soutěže. Tenisové kurty jsou na sokolském parku, takže jsme tam měli veliký prostor soutěžit. Líbilo se mi rozmístění 10 úkolů v okolí sokolovny, které jsme měli ve čtveřicích luštit,  ze získaných slov se složila věta. Byla to nádherná věta. Po soutěžích jsme si šli hrát tenis. Když nás to přestalo bavit, šli jsme s celou naší třídou hrát na schovávanou po celém sokolském parku. Po 9. hodině jsme šli domů a mě strašně mrzelo, že už nebudeme mít naši paní učitelku, ale to je prostě život. Ale jinak jsem si to na rozlučce hodně užila.

více fotografií

Lucka Šedová

Aktualizováno: 28.6.2022 — 11:01
Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram