Adaptační program 6.B ve škole

Adaptační program v Hradci Králové (6.B)Pondělí 17. 10. bylo pro nás velmi netradiční. Sice jsme přišli do školy jako obvykle, ale následující hodiny jsme strávili v naší třídě společně s naší paní třídní učitelkou, která si pro nás připravila velké množství nejrůznějších aktivit.

Čekal nás takový náš „malý“ školní adapťák nebo také „předadapťák“, jak jsme tomu říkali. Cílem tohoto programu bylo, abychom se navzájem ještě lépe poznali a nenásilnou formou her a aktivit jsme utužovali náš kolektiv, posilovali soudržnost a vzájemnou komunikaci. Bylo skvělé, že jsme se sešli úplně všichni a mohli jsme tak prožít několik hodin plných zajímavých aktivit, u kterých jsme se nejen nasmáli, ale také zamysleli nad různými věcmi.

I když to pro nás všechny, i pro paní učitelku, bylo něco nového a neznámého, užili jsme si to naplno a moc se nám to líbilo. Tak třeba opět někdy příště…

více fotografií

Mgr. Kateřina Klingerová a třída 6.B

Aktualizováno: 6.11.2022 — 19:39
Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram