Drakiáda

DrakiádaDne 18. 10. 2022 se konala Drakiáda pořádaná Školním klubem. Bály jsme se, že nikdo nepřijde, ale mýlili jsme se. V určený čas se nás sešlo dost na to, aby se tato akce uskutečnila. Plán byl, jít na „Strejčák“ (kopec mezi Častolovicemi a Česticemi), ale protože se nehýbal ani lístek na stromě, zvolili jsme variantu zkusit to někde blíž. Někteří odvážlivci věřili, že draci budou létat a měli pravdu. Místo na kopec jsme šli na atletickou dráhu vedle „Sokoláku“. Draci létali jako v pohádce. Dávali jsme si závody v nejdelším letu našich draků a nakonec jsme vyhráli všichni. Akce se vydařila a podzimní řádění s draky jsme si všichni moc užili!

více fotografií

Za Školní klub Kateřina Izáková.

Aktualizováno: 9.11.2022 — 20:21
Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram