Kouzelnická show Harry Potter

Kouzelnická show Harry PotterČtvrteční dopoledne bylo pro 1. stupeň přímo kouzelné. Ponořili jsme se do tajemného světa magie, do kterého nás vtáhlo kouzelnické představení Harry Potter Show. Ocitli jsme se ve veselém čarování z Bradavické školy, kde jsme se setkali se samotným Harry Potterem, také profesorem Brumbálem, lady McGonagallovou, skřítkem Dobbym a sovou Hedvikou, dokonce jsme si vyslechli rozhodnutí Moudrého klobouku.

Děti mohly při čarování pomáhat, staly se součástí některých kouzel, která se děla v jejich bezprostřední blízkosti a mnohdy nevěřícně kroutily hlavou. Vždyť kouzelníci jsou obestřeni rouškou tajemství.
Po představení jsme se všechny třídy s Harry Potterem vyfotily, byl to skvělý zážitek.

více fotografií

Mgr. Ladislava Vaňková

Aktualizováno: 9.11.2022 — 20:36
Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram