Hodina tělocviku pro žáky ZŠ Čestice

Návštěvy našich kamarádů a budoucích spolužáků v naší škole jsou vždy příjemné a obohacující, nejinak tomu bylo i tentokrát. Opět jsme připravili hodinu netradičních sportů v naší tělocvičně, tentokrát pro žáky ze ZŠ Čestice. Před odchodem do tělocvičny jsme jim ukázali naši školu. Děti si prohlédly školu od šaten umístěných v suterénu až po družinu ve druhém patře. Měly příležitost nahlédnout do probíhající hodiny p. uč. Vaňkové a popovídat si s žáky 4.třídy, a také do hodiny tělocviku 5. třídy. Potom už přišla řada na žáky 7.A a jejich skvěle připravený program nabitý pohybem a soutěžením. Velká pochvala míří za žáky, kteří věnovali svou energii na přípravu a realizaci hodiny.

Za Školní klub Jana

Aktualizováno: 15.3.2023 — 13:36
Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram