Skákací odpoledne

Skákací odpoledneKdo zaváhal a nejel se školním klubem v pátek odpoledne na výlet, ten neskákal😊. Parta žáků v rozmezí 3. až 8. třídy vyrazila v rámci výletu ŠK do Jump Parku v Hradci Králové. Někteří z nás již věděli, do čeho jdou a kteří netušili, byli velmi mile překvapeni. Aréna plná trampolín různých druhů, adrenalinovým Parkour treckem, atrakcí zvanou Wipeout Trampoline, nás nenechala ani chvilku odpočívat. Battle Beam otestoval nejen naši sílu, ale i balanc, jelikož se jedná o úzký pás, který je natažen nad bazénem plného molitanu. Malý turnaj, který jsme si zahráli, vyhrála sedmačka Eliška Rychlinková. Dvě hodiny utekly a my jsme pocítili hlad. Vyskákanou energii jsme doplnili občerstvením ve Futuru. A pak zpátky „hupky dupky“ MHD a vlakem do Častolovic. Někteří z nás přespávali ve škole, a tak nás čekal ještě večer plný povídání a vstřebávání zážitků.

Pohybu zdar a výletům jakbysmet.

více fotografií

Za Školní klub Jana a Ondra

Aktualizováno: 5.4.2023 — 7:39
Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram