Turnaj v přehazované

Turnaj v přehazovanéV pátek 14. 4. 2023 se konal v Kostelci nad Orlicí turnaj v přehazované dívčích družstev. Účastnily  jsme se vybraná děvčata ze 7.A a ze 7.B. Brzy ráno jsme za doprovodu deště vyrazily do kostelecké haly. Když jsme dorazily na místo, šly jsme se do šatny převléknout a rozcvičit. Po nástupu všech 11 družstev jsme hrály hned první zápas.  Aby to celé netrvalo moc dlouho, byly vytvořeny dvě skupiny A a B. Každý zápas měl 2 sety, které se hrály do patnácti bodů. Každý set se vždy vyměnily strany. My jsme byly ve skupině A a všechny zápasy vyhrály. Poté jsme postoupily do semifinále, které mělo už 3 sety. I tam se nám podařilo zvítězit a postoupily jsme do finále. Když přišlo finále, tak jsme byly všichni hodně nervózní, jak to dopadne. Přece jen soupeřky byly výrazně vyšší a zkušenější. První set se nám podařilo vyhrát, z čeho jsme měli velikou radost. Poté se nám ale už tak dobře nedařilo.  Druhý jsme bohužel prohrály a třetí byl velice těsný, ale bohužel jsme také asi o dva body prohrály. V tu chvíli jsme byly trochu zklamané, ale potom přišlo vyhlášení a my skončily na druhém místě. Byla to pro nás všechny skvělá zkušenost. Po každém odehraném setu jsme si všichni stouply do kroužku a zakřičely náš pokřik. Všemi zápasy nás také doprovázel náš učitel tělocviku, kterému všichni moc děkujeme, že jsme se mohly zúčastnit. Hodně jsme si to užily a s medailemi na krku a pohárem v ruce odešly zpátky do Častolovic.

více fotografií

Lucie Divišová 7.A

Aktualizováno: 19.4.2023 — 20:56
Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram