Máme rádi Česko (4.A)

Máme rádi Česko (4.A)Ve čtvrtek 20. 4. jsme se my čtvrťáci učili trochu jinak než jindy. Připravili jsme si projektový den Máme rádi Česko. Celá naše třída hrála společně hru, při níž jsme si zopakovali a doplnili znalosti o naší vlasti a zároveň připomněli důležité okamžiky, které změnily život v naší zemi. Byla to dlouhá cesta plná úkolů od roku 1918 až do roku 2023.

Soupeřily tři týmy a vedly si skvěle, prokázaly svoje znalosti, projevily soutěživost a obrovskou snahu. Ve hře také záleží na troše štěstíčka, a tak soupeření bylo se vší parádou – radost, napětí, povzbuzování, ale i mrzutost a malé rozladění z nevyhrané hry.

Putování křížem krážem po České republice se vydařilo, byl to prima den.

více fotografií

Mgr. Ladislava Vaňková

Aktualizováno: 15.5.2023 — 17:42
Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram