Mezinárodní den dětí v 5.A

Mezinárodní den dětí v 5.ATento den jsme si velice užili – paní učitelka nás osvobodila od učení a celé dopoledne jsme prožili velice sportovně. Hned ráno jsme se svižným krokem přesunuli do sportovního areálu v Olešnici, kde jsme měli zajištěné občerstvení a kde nás čekalo auto paní učitelky plné sportovního náčiní, takže jsme se opravdu nenudili – hráli jsme vybíjenou, badminton, šipky, házeli na koš, malovali na asfalt panáka, využili jsme místní houpačku a na mnoho dalších sportovních aktivit už nezbyl čas. Paní učitelka a paní asistentka Jana Šimonová nezkazily žádnou legraci a zpestřily nám program svým zapojením do hry Na kapitána. Když jsme šli zpět bylo takové teplo, že se rozpouštěl asfalt na silnici. Byl to skvělý den, klidně by mohlo být takových dnů více. Moc děkujeme paní asistentce, že s námi šla a těšíme se, že společně s námi a s paní učitelkou přespí ve škole a také děkujeme paní učitelce za krásný Den dětí.

více fotografií

Kolektiv žáků 5.A

Aktualizováno: 13.6.2023 — 23:29
Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram