Odpolední šermo-povídání

Šerm již pro nás, kteří jsme byli svědky přednášky paní učitelky Dany Skokanové, není neznámým sportem. Ve čtvrtek odpoledne, dne 14. června, jsme měli možnost vyslechnout  spoustu zajímavostí o šermu a prohlédnout si šermířskou výstroj. Příjemné povídání bylo umocněno záběry z turnajů a představením našich nejlepších reprezentantů. Dozvěděli jsme se, jak je důležité jít si za svými sny, které se mohou splnit i v pozdějším věku. Paní učitelce se splnil sen o účasti na Mistrovství Evropy v šermu. Ve veteránské kategorii získala umístění v šesté desítce, což je úžasné. Cesta na mezinárodní turnaj není jednoduchá a zároveň ani laciná záležitost, a tak nás úspěch naší kolegyně a paní učitelky těší o to více.

Za Školní klub Jana

Aktualizováno: 28.6.2023 — 10:40
Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram