Školní výlet 8.B

Školní výlet 8.BKonec školního roku se blíží a nastává čas výletů. Třída 8.B vyrazila na výlet v pondělí 19. 6. vlakem do Hradce Králové. Vystoupili jsme na hlavním nádraží a šli procházkou směrem do Jiráskových sadů, kde jsme se prošli parkem k soutoku Orlice a Labe. Hned se k nám seběhla zvířátka z řeky, konkrétně nutrie a kachny. V parku jsme se nasvačili a trochu si odpočinuli před cestou do obchodního centra, kde na nás čekal zážitek v podobě Toboga jump arény. Zde jsme společně strávili dvě úžasné hodiny plné zábavy. Následoval rozchod ve Futuru a poté jsme se přesunuli na vlak zpátky do Častolovic. Náš výlet ale ještě zdaleka nekončil. Po příjezdu do Častolovic jsme se vrátili do školy, kde jsme pak i přespávali. Před spaním jsme si venku společně zahráli fotbal, volejbal a frisbee. Kolem osmé jsme se všichni vrátili do školy a připravili si věci na spaní. Společně jsme se podívali na film a pak šli spát. Druhý den jsme vyrazili na paintball do Týniště nad Orlicí. Před námi byla pěší cesta přes celé město do týnišťských lesů, kde se nachází areál pro hru. Někteří se nemohli dočkat, někteří měli obavy, ale do hry jsme se vrhli s nadšením téměř všichni. Při hře nás sužovalo vedro, ale i tak jsme byli velice akční a o střely nebyla nouze. Z paintballu jsme si odnesli několik modřin, ale i tak jsme si společně strávený čas velice užili.

více fotografií

Aktualizováno: 28.6.2023 — 10:37
Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram