Výlet  1.A a 3.A

Výlet  1.A a 3.ADne 20. 6. jsme se sešli v půl 8 u školy. Po velkém mávání a loučení s rodiči jsme nastoupili do autobusu a vyrazili na Staré Hrady. Po hodině a půl jsme dorazili na místo a šli jsme na nádvoří hradu, kde jsme se usadili a pustili se do svačiny. Za chviličku si nás vyzvedl pán, který nás vzal do hradu na prohlídku Zdravovědy, kde na nás vykukovali různí ovocní a zeleninoví skřítci a další příšerky a draci. Víla Evelína nás provedla celou prohlídkou. Druhý program byl živější. Každý si zkusil let na koštěti a potom jsme se vydali mezi draky a různá strašidla na půdu. Po obou programech jsme si ještě prohlídli nádvoří, nakoupili dárky a vydali se na cestu domů. I zpáteční cesta nám utekla a v Častolovicích na nás čekali už rodiče. Výlet jsme si užili.

fotogalerie 1.A | fotogalerie 3.A

Aktualizováno: 28.6.2023 — 9:12
Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram