Rozloučení s legendární 9.A

To, s jakou grácií se rozloučili letošní žáci a žákyně devátého ročníku, nemělo obdoby! V dopoledním programu pro své mladší spolužáky uspořádali rozlučkovou diskotéku s úchvatným předtančením. Emoce bylo cítit a vidět během celého dne, kdy úsměvy na tvářích střídaly slzy dojetí. K vyvrcholení došlo odpoledne, kdy se deváťáci předvedli před rodinnými příslušníky. Nejprve si poslechli milá přání pana starosty a pana ředitele, poté byli slavnostně šerpováni a dále už byl program v režii 9.A. Jindřiška, Filip, Lucka a Michal přečetli pěkný proslov, v němž neopomenuli žádný z nezapomenutelných okamžiků jejich devítiletého působení na škole a poděkovali všem, kteří se na tom podíleli. Plný sál U Lva byl rozesmát třiceti minutovým filmem „Bez komentáře“ na kterém se podíleli nejenom deváťáci, ale také spousta ochotných učitelů a mladších spolužáků. Na závěr vystoupili dívky s náročným moderním tancem a po nich celá třída předvedla taneční kreace na píseň YMCA. Následně jsem v temném zákulisí, v slzách sledoval něco výjimečného. Třicet krásných, mladých bytostí objímajících se na pódiu (věřím, že by tam byli dodnes, kdybych je nerozehnal 😊). Život je nádherný a smysluplný, když můžete být součástí něčeho tak silného, jako je láskyplné pouto mezi žáky, učiteli, rodiči a školou. Jsem nesmírně vděčný, že budeme v životě potkávat tak úžasné lidičky jakými jsou Lucka, Matěj, Fíla, Vojta, Adin, Simča, Tomíno, Tomáš, Anetka, Marek, Péťa, Káťa, Terezka, Štěpán, Šimon, Honzík, Lucka, Nelinka, Káťa, Lucka, Mára, Jindřiška, Vašek, Vojta, Míša, Lukáš, Filip, Petr, Terka, Zlatka, Elina. Děkuju vám, že jsem mohl být součástí legendární, neopakovatelné, nejlepší 9.A!

S Láskou váš Ondra

Aktualizováno: 3.7.2023 — 11:53
Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram