Sportovní den prvního stupně

Tečkou za sportováním ve školním roce jsou u nás vždy sportovní dny. Ten letošní pro děti z 1. stupně připravila vedoucí ŠK společně se žáky 9. ročníku. Všechny soutěžní disciplíny probíhaly na Sokolské zahradě. I přes úmorné vedro se všichni soutěžící snažili o co nejlepší výsledky, protože soutěžili nejen za sebe, ale i za celou třídu. Na různých stanovištích si tak děti prověřily nejen své schopnosti, ale i sílu kamarádství a podpory.  Mnohé disciplíny byly pro ty nejmenší úplně nové. Odměnou všem vítězům byly medaile, diplomy a pro všechny zúčastněné sladká odměna nakonec pro dobití energie.

Sportovní den se dětem moc líbil a náramně si ho užily.

Mgr. Ilona Kovářová

Aktualizováno: 30.6.2023 — 7:59
Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram