Den pro vás

V pátek 15.9. jsme se vydali na den otevřených dveří do Hradce Králové na SOŠ a SOU Vocelova. Hned po příjezdu si nás převzali studenti školy, kteří nás umístili na lavičky, aby mohlo začít zahájení. Poté jsme se rozdělili do dvou pětičlenných týmů – první pětice musela plnit manuální úkoly a druhá pětice vědomostní. Mezi disciplíny patřily: Převozník, Kde mě vyrábí?, Policejní kontrola!, A voda teče…, ….střechou neproteče, Mozaika, Malé STK, Dřevostavění, Rozsviť! a Formule 1 – výměna pneumatik.  Soutěžilo se o putovní pohár ředitele školy Vocelovy, který se nám bohužel vyhrát nepovedlo, ale umístili jsme se na 18. místě z 37. 
I když jsme nezvítězili, nám to nevadí. Není důležité vyhrát, ale zúčastnit se a příští rok se dalším deváťákům třeba podaří zvítězit.  

9.B

Aktualizováno: 26.9.2023 — 13:15
Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram