9.B na úřadu práce  

Dne 11.9.2023 jsme se vydali se třídou na exkurzi úřadu práce v Rychnově nad Kněžnou. Málokdo z nás věděl, co od takové exkurze můžeme očekávat, protože o úřadu práce mnozí z nás slyšeli jen od rodičů. Po příjezdu nás uvítala milá paní, která s námi byla po celou dobu připraveného programu. Nejdříve jsme si povídali o středních školách, kam bychom chtěli po základní škole pokračovat a jaké druhy středních škol máme. Dozvěděli jsme se také, jak budou letos probíhat přijímací zkoušky, v jakých termínech je budeme psát a také jaké jsou novinky v podávání v přihlášek. V druhé části programu nás čekal profesní test na počítači, který nám měl ukázat, jaké povolání by se k nám hodilo. 

Celý tento program pro nás byl velice poučný a mnohým z nás pomohl při budoucím rozhodování výběru střední školy. 

9.B

Aktualizováno: 25.9.2023 — 11:35
Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram