Sportovní den žáků první třídy 

      Opětovné propojení spřízněných duší deváťáků a žáků první třídy – vztah našich žáků, nad kterým srdce plesá.  

        Nejprve společné foto před školou a vyrazili jsme na fotbalové hřiště, kde na devíti stanovištích zkoušeli a rozvíjeli svoje sportovní dovednosti prvňáčci pod dohledem starších žáků. Úsilí dětí bylo ohodnoceno diplomy, které předali deváťáci se srdečným poblahopřáním. Nechyběla ani volná zábava – doplňkové sportovní hry  a nejzábavnější byl „Hon na sympaťáka Vojtu“. Tento den splnil svůj účel – rozvoj sportovních dovedností, týmové spolupráce a zároveň posílil sebedůvěru a radost z pohybu. Je to další nevšední zážitek, na který se nezapomíná.  

                         5. 10. 2023

Mgr. Gabriela Luxová

Aktualizováno: 13.10.2023 — 13:03
Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram