Semiramis 8.A 

„Uvolněte se, prosím“, tak zněl název primárně preventivního programu, kterého jsme se my žáci 8.A v pátek 20.10.2023 zúčastnili. Z organizace Semiramis za námi přijela Lucka, s níž už se pár let v rámci těchto programů setkáváme. Téma bylo opět velice zajímavé. Lucka nás seznámila s novými pojmy, a hlavně s technikami, jak odbourávat stres, což je v dnešní době velice důležité, protože stres na nás číhá na každém rohu. Všechny aktivity jsme si užili a především společně zažili spoustu legrace. Tyto preventivní programy máme moc rádi, táhneme při nich za jeden provaz a je to pro náš třídní kolektiv zajímavé zpestření, při kterém se dozvíme nové a užitečné informace. Už teď se těšíme na další pololetí, kdy za námi Lucka přijede s aktivitami k tématu „Nebezpečné bezpečně“. Děkujeme za společně strávený čas. 

Třída 8.A 

Aktualizováno: 23.10.2023 — 15:17
Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram