To byl tanec!!! 

Historicky první Halloweenská party pořádaná školním klubem se opravdu vydařila. Díky nadšencům, kteří byli ochotni obětovat své osobní volno ve prospěch tohoto projektu se podařilo uskutečnit skvělou akci. Žáci ze školního klubu nazdobili sál i sebe. Dali si spoustu práce s výběrem repertoáru, který bavil mladší i starší tanečníky. Postarali se o program: připravili vystoupení, soutěž a celkově krásnou taneční atmosféru. Sál byl plný nadšenců hudby a tance. Pro všechny přítomné byl otevřený bar s osvěžujícími nápoji a drobným občerstvením. To vše přispělo k tomu, že nám bylo společně fajn.  Doufáme, že se všem přítomným akce líbila a budeme se těšit třeba za rok 😊 Za tým školního klubu, bych ráda poděkovala všem, kteří se podíleli na této zdařilé akci.  

  • Díky „Klubíkům“ za organizaci. 
  • Díky vedení městyse Častolovice za podporu a pronájem sálu. 
  • Díky Kulturní komisi městyse Častolovice za úhradu DJ. 
  • Díky vedení MŠ a ZŠ Častolovice za podporu. 
  • Díky rodičům a bývalým deváťákům ZŠ, kteří nás přišli podpořit. 

                                                                             Za školní klub Jana

více fotografií zde  

Aktualizováno: 22.11.2023 — 15:52
Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram