Turnaj v halovém fotbale

Chlapci osmých a devátých ročníků se vypravili na turnaj v halovém fotbale do Rokytnice v Orlických horách. Mlžným oparem, téměř poslepu jsme dorazili do krásné sportovní haly, kde nás brzy čekal první zápas vyrovnané skupiny proti Rychnovu. I přes očividnou dominanci se nám nepovedlo dát gól a oba týmy se rozešly smírně 0:0. V druhém zápase jsme zaspali začátek, protože vedoucí týmu (Já) jsem chlapcům podal mylnou informaci, že máme několik zápasů pauzu. Narychlo, s plnými žaludky jsme neubránili družstvo z Dobrušky a dvougólové manko se nám nepovedlo dotáhnout- 2:1. V posledním zápase skupiny šlo o všechno. Potřebovali jsme vyhrát o dva góly, abychom z prvního místa postoupili do finále. Povedlo se a České Meziříčí jsme porazili 2:0. 

Ve finále na nás čekal tradiční soupeř z Opočna. Vyrovnané finále rozhodla ukrytá střela přímo do šibenice naší brány. Po skvělých výkonech Aleše, Máry, Vojty, Javora, Karase, Benyho, Tády a Ály jsme se stali vicemistry okresu. Děkuji vám! 

O.S.

Aktualizováno: 15.12.2023 — 14:14
Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram