Vánoční výlet (7.B)

Stejně jako minulý rok, tak i letos se třída 7.B v prosinci vydala na výlet, abychom se společně naladili na příchozí Vánoce a strávili spolu trochu času mimo školu.  

Tentokrát jsme zavítali do Pardubic. Nejprve jsme se rozprchli po obchodním centru, kde jsme kromě oběda stihli dokoupit i poslední vánoční dárky. Poté jsme šli načerpat vánoční atmosféru na trhy na Pernštýnském náměstí. Následně nás čekal film Wonka. Celý kino sál jsme měli téměř jen pro sebe. Poslední zastávkou byl pardubický zámek, kde probíhala výstava vánočních světel. Venku už byla pěkná tma, a tak jsme si pohled na to velké množství světýlek poskládaných do nejrůznějších tvarů mohli naplno vychutnat. Počasí nám celý den přálo, dobře jsme se najedli a program byl také hezký. 

Doufáme, že příští rok zase takto před Vánoci někam společně vyrazíme a stane se z toho taková naše milá a příjemná tradice.  

Žáci a žákyně 7.B 

Aktualizováno: 22.12.2023 — 14:37
Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram