Výlet školního klubu do Hradce Králové 

Dne 19.12.2023 si pro nás školní klub připravil výlet do bazénu a kina v HK. 

V 8.00 hodin jsme se sešli v Častolovicích na nádraží, kde jsme nastoupili do vlaku. Když jsme přijeli do HK, šli jsme k bazénu. Na místě jsme dostali čip od skříněk, do nichž jsme si dali věci a hurá naplavání! Museli jsme být opatrní, protože jsme bazén neměli pouze pro sebe, ale byli tam i senioři (důchodci).  

V bazénu jsme strávili cca 2 hodiny, které byly plné zábavy a vodních radovánek, všichni jsem si to užívali. 

Po bazénu jsme jeli do Futura do kina na film Marvels, který byl vcelku dobrý. K filmu samozřejmě patří i popcorn a drink. Před filmem jsme měli malou chvíli na to, si projít obchody a dát si něco k jídlu. 

Po skončení filmu jsme jeli na nádraží a z nádraží rovnou domů. Celý den jsem si užil a klidně bych si to zopakoval. 

Martin Horáček, 8.A 

Aktualizováno: 22.12.2023 — 9:46
Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram