Vánoční besídka (ŠD)

Rok utekl jako voda a po podzimním tvoření jsme se s dětmi ve školní družině pustili do příprav na nejkrásnější svátky v roce. Při všem tom tvoření jsme poslouchali tradiční vánoční koledy a jiné vánoční písničky, abychom se ještě více naladili do všemi oblíbené vánoční atmosféry.  

To, na co jsme se asi nejvíc těšili, byla vánoční besídka, která se ve školní družině uskutečnila už 20.12., aby si děti mohly dárky dostatečně užít ještě před odchodem na dlouho vyhlížené vánoční prázdniny. První a nejlepší vánoční dáreček byl návrat našeho křečka, který se rozhodl objevovat školu a byl tak pár dní na útěku. Díky tomuto návratu, jsme oslavili opět plný počet a nyní již opravdu může nastat vánoční čas plný klidu a pohody… 

Dovolte nám popřát Vám co nejklidnější předvánoční čas, Vánoce prožité ve zdraví, radosti v kruhu svých nejbližších a příjemný vstup do nového roku.  

Vychovatelky ŠD 

více fotografií zde

Aktualizováno: 22.12.2023 — 10:14
Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram