Exkurze na OA TGM

Dne 19.1.2024 jsme se se žáky z 9.A a 9.B vydali na exkurzi na nedalekou Obchodní akademii T. G. Masaryka v Kostelci nad Orlicí. Protože je to blízko, vydali jsme se ráno na cestu pěšky. Po příchodu na OA TGM nás přivítali studenti a také paní zástupkyně ředitele, která nás prováděla celým programem, který byl připraven v anglickém jazyce, takže si každý mohl vyzkoušet úroveň jazyka na střední škole. Prošli jsme si prostory celé školy včetně posilovny, fiktivní firmy a odborných učeben, které jsou zřízené například na výuku psaní všemi deseti na počítači. 

Dalším programem, který si pro nás připravili bylo řešení různých kvízů, přesmyček či sudoku. To vše bylo také v angličtině a bylo spjato se školou a její historií.  

Děkujeme studentům za poučnou prohlídku a vedení školy, že nám tuto exkurzi umožnilo. 

Lucie Vondráčková 

Aktualizováno: 6.2.2024 — 11:52
Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram