Akce knihovny

Beseda Marie Terezie

Knihovna Častolovice Vás zve na zábavnou a poutavou exkurzi do života panovnice v podání Dany Šimkové – Marie Terezie. Akce se koná 28. února 2024 od 16:00 hodin v Knihovně Častolovice. Vstupné dobrovolné. Beseda je vhodná pro dospělé i školáky.

Mezinárodní den darování knih – International Book Giving Day

14. února není jen sv. Valentýn, ale od roku 2012 je tento den také Mezinárodním dnem darování knih. International Book Giving Day probíhá po celém světě a jeho posláním je, jak název napovídá, darovat knihu. Dejte knihu dítěti ve svém okolí, doneste knihu do čekárny či třeba věnujte knihy na dobročinné účely. Knihu můžete darovat do dětských domovů, nemocničních oddělení, nízkoprahových zařízení nebo do knihovny. Není žádné pravidlo, kam či komu knihu dát. Darovat můžete knihu novou i použitou. Oslavte svátek dávání knih a darujte dětem knihu!

V Knihovně Častolovice budeme mít ve středu 14. 2. 2024 „darovací stolek“. Přineste knihu, kterou chcete darovat a odneste si jinou.

Více informací v přiložených letácích

Připravované akce: Jarní prázdninové tvoření a velikonoční tvoření pro děti i rodiče, Březen – měsíc čtenářů, Český den proti rakovině

Aktualizováno: 9.2.2024 — 12:01
Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram