Bruslení

Dne 7.2. jsme se někteří z 9.A a 9.B společně s 1.A a 4.A vydali na bruslení. Vyrazili jsme v 8:30 autobusem od školy na zimní stadion do Rychnova nad Kněžnou, kde už na nás čekal pan instruktor. V šatně jsme pomohli prvňáčkům zavázat brusle a pak je odváděli na led. Čtvrťáci byli pohromadě a po celý čas hráli různé hry, prvňáčci se rozdělili na ty co docela bruslit umí a na ty co vůbec bruslit neumí a s pomocí pana instruktora  se zlepšovali v bruslení. O půl 11 pro nás bruslení skončilo, šli jsme se přezout do bot, sbalili jsme si svých pět švestek a čekali jsme až přijede autobus. Autobus se s námi zpět do školy vrátil okolo 11:25 a zbývalo jít na oběd nebo do vyučovací hodiny. Celé dopoledne jsme si všichni moc užili a už se těšíme na další takové bruslení.
Linda Petřvalská

fotografie zde

Aktualizováno: 28.2.2024 — 14:47
Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram