Gymnastiská challenge 

Gymnastická challenge odstartovala v plném nasazení. První půlrok zájmového kroužku gymnastiky byl přípravný a dívky se seznámily se základy, s pravidly, se cviky, ke kterým kroužek gymnastiky směřuje a to nejen v prostných, ale i na nářadí. Pár dívek si neumělo představit, co za některými gymnastickými cviky je úsilí a tak raději kroužek vzdaly. Pravda je, že děti se dle mého názoru mají na zájmový kroužek těšit a když tomu tak není, je lepé pro všechny zvolit nějaký jiný. A tak se stalo, že některé děti odešly, jiné přišly a myslím, že teď máme stabilní jádro, které gymnastika baví, každý cvik berou jako výzvu a věnují se gymnastice nejenom v kroužku, ale i doma. S úsměvem na tváři nám sdělují své pokroky. A v čem spočívá naše challenge? Naučit se perfektně gymnastický cvik, předvést ho a když je splněno, přichází foto, video a hlavně se mohou napsat do top nejlepších gymnastů. Je to velká motivace pro všechny a já přeji všem dívkám a našemu Adámkovi, aby píle vydržela. Také moc děkuji dceři, která si našla čas se mnou vést kroužek. Při daném počtu 18 dětí, které potřebují téměř u každého cviku dopomoc, záchranu se při vedení ve dvou stává kroužek efektivnější, bezpečnější a pro děti zábavnější. Postupně budou přibývat fotky i videa, která stojí za shlédnutí. 

                                                                                                   Gabriela Luxová 

fotografie zde

Aktualizováno: 7.3.2024 — 12:20
Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram