Výlet do Mcross gymu. 

Ve středu jsem jel se školním klubem do Týniště nad Orlicí navštívit Mcross gym a zdravě si zacvičit. Bohužel nás jelo hodně málo, a to jen tři. Usoudili jsme, že jízda vlakem, co byla v plánu je zbytečná, a tak jsme jeli autem. Když jsme dorazili do Týniště potkali jsme paní Skokanové syna a zeptali jsme se ho, jestli by si s námi zacvičil ještě se svým kamarádem a on souhlasil. Nakonec se nás sešlo na cvičení 6 a mohli jsme udělat družstva. Nejprve jsme se převlékli a už na nás čekal náš trenér, co se jmenuje Kamil Flégl. Začali jsme rozcvičkou, a poté vytáhl stroje a začali jsme soutěžit. Pořádně jsme si mákli, jak řekla paní Šimonová. Po cvičení jsem dostal mnoho užitečných rad od Kamila, jak cvičit s vahou vlastního těla a nezatěžovat ho příliš a zbytečně. Také jsem se dozvěděl informace o policejních školách, protože Kamil není jen trenér ve fitku, ale také instruktor sebeobrany na policejních školách, u vězeňských služeb a policie. Pak už jsme vyrazili domů. Za mne osobně se mi to velmi líbilo i když mě ten druhý den velmi bolel 😊. 

Václav Martínek 

Aktualizováno: 21.5.2024 — 15:17
Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram