9.A: Poslední výlet naší třídy na základní škole… 

Ve dnech 9. – 11. 6. 2024 jsme uskutečnili náš poslední výlet… Pokud namátkou si pamatuji dobře, tak jsme během našich 4 společných let na 2. stupni základní školy navštívili (i přes dlouhodobou překážku covidu) Londýn, Prahu, Hradec Králové, Adršpašské skály, Deštné v Orlických horách, Rychnov nad Kněžnou, Olomouc, Brno a tentokrát jihomoravské Pasohlávky… Místo, které znám jako své boty… 

V autokempu Merkur u Novomlýnských nádrží jsme strávili 3 skvělé dny… Tmelili jsme náš kolektiv o sto šest… Krom vodních radovánek přímo v nádrži, teambuildingových aktivit a častých deep-talkingů jsme zažili adrenalin i v Aqualandu Moravia, kde jsme všechny interiérové atrakce doslova vzali útokem…  

Itinerář zařídila Lucka Vondráčková… 15 deváťáků pak díky tomu zažilo skvělé zážitky, které doufám, si zanechají dlouho ve své paměti… Cestou zpět jsme udělali krátkou přestávku v Brně… I zde se deváťáci chovali naprosto skvěle, jako jeden tým… Za což Vám skutečně děkuji… 

Pavel Poklop 

fotogalerie zde

Aktualizováno: 17.6.2024 — 15:56
Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram