9.A: Za sportem do Prahy… 

Dne 28. 5. 2024 jsme uskutečnili opětně návštěvu Prahy… Pro naši třídu to je každoroční tradice a ta by se neměla porušovat… Tentokrát jsme primárně jeli za sportem… Jump Park v Letňanech byl náš cíl… Cesta vlakem, metrem a pak chůzí pěšky v deštivém počasí po Letňanech nás ani trochu od našeho cíle neodradilo…  

Itinerář po naší společné konzultaci opětně vytvořila Lucka Vondráčková… Vše krom zmíněného deštivého počasí pak proběhlo dle plánu… Byl prostě skvělý… Kluci i holky fungovali jako tým… Užili si adrenalin na mnoha variantách trampolín, kladin, táhel, kladek či vyvýšenin…  

Po sportovním výkonu jsme se pak z pražské periferie přemístili do centra, kde díky neustálému dešti jsme museli sice improvizovat, přesto jsme vše bez problémů zvládli… Za což celé posádce 18 deváťáků s Luckou děkuji… 

Pavel Poklop 

fotogalerie zde

Aktualizováno: 17.6.2024 — 16:18
Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram