Na Větvi a Hučák 

Dne 20. 6. jsme se vydali na výlet, abychom si zpříjemnili konec školního roku. Jako první jsme navštívili lanové centrum Na Větvi, které tvoří unikátní soustava tří síťových hřišť zavěšených v korunách stromů propojených s 3D bludištěm, které je složeno ze síťových překážkových drah rozprostřených ve třech patrech nad sebou. Síťové bludiště v korunách stromů obsahuje mnoho zábavných prvků, které jsme si maximálně užili.  

Dále jsme pokračovali na malou vodní elektrárnu Labe (Hučák), která se nachází na stejnojmenném jezu Hučák na řece Labi v Hradci Králové. Tam na nás čekali průvodci, kteří nás seznámili, jak taková vodní elektrárna funguje. 

Výlet jsme si moc užili a dozvěděli jsme se mnoho zajímavostí. 

žáci 4. a 5. třídy 

fotogalerie zde

Aktualizováno: 27.6.2024 — 12:27
Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram