Přehazovaná

prehazovanaV pátek 25. 11. se žákyně naší školy účastnily soutěže v přehazované v hale Střední školy zemědělské a ekologické v Kostelci nad Orlicí. Družstvo bylo vytvořeno ze žákyň 8. a 9. třídy: Simona Hostinská, Kateřina Sládková, Martina Čižinská, Tereza Kubcová, Lucie Hartmanová, Kateřina Šuplerová, Klára Procházková.
Při prvním zápase s Borohrádkem se družstvo dívek „hledalo“. S každým dalším zápasem se výkon děvčat zlepšoval, ale konkurence byla těžká a některé prohry těsné. Nakonec tedy obsadil náš tým děvčat 11. místo. Dobrou náladu to dívkám nezkazilo a potajmu si vyzkoušely držet pohár pro vítěze.

více fotografií

Mgr. Stanislava Hovorková

Aktualizováno: 28.8.2018 — 8:05

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram