Český rok

1234_cesky_rokPestré dopoledne jsme strávili s žáky 1. – 4. třídy v pátek 10. března.  Navštívili jsme baletní vystoupení Český rok, které si pro nás připravily děti ze ZUŠ F.I. Tůmy pod vedením L. Neubauerové.  O hudební doprovod se postarali svěřenci hudebního oboru ZUŠ p. V. Klecandra. Jejich okteto Konor Horns  pod dirigentskou taktovkou pana Zdeňka Gregora představilo dětem 9 slovanských tanců od A. Dvořáka. Po kulturním zážitku jsme se na zpáteční cestě prošli záplavou bledulí a talovínů, kterou teď můžete spatřit v zámeckém parku v Kostelci nad Orlicí. Účastí na koncertu jsme přispěli nadačnímu fondu KRTEK.

více fotografií

Mgr. Radka Přibylová

Aktualizováno: 28.8.2018 — 8:11

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram