Okresní kolo biologické olympiády

7B_bio_olympiadaV pondělí 10. 4. 2017 se na SZEŠ a SOU CHKT Kostelec nad Orlicí uskutečnilo okresní kolo BIOLOGICKÉ OLYMPIÁDY- kategorie D. Z naší školy postoupili dva žáci 7. B – Valérie Brandejsová a Robin Fuga. Pro postup do okresního kola museli žáci prokázat nejenom své znalosti ve školním kole, ale i vypracovat vstupní úkol, který byl hodnocen odbornou komisí, a žáci za něj získali body, které se přičítaly k celkovému hodnocení. Samotné okresní kolo biologické olympiády mělo tři části. Teoretická část- test biologických vědomostí, praktická část- laboratorní úkol a určování přírodnin. V celkovém hodnocení se Robin umístil na krásném třetím místě a Valérie se stala úspěšnou řešitelkou.

Gratulujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů.

výsledková listina

Mgr. Petra Zábrodská

Aktualizováno: 28.8.2018 — 8:09

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram