Návštěva galerie v HK

Ve středu 12. 4. 2017 se třída 4.B vydala do Hradce Králové navštívit Galerii moderního umění a Bílou věž. V Galerii moderního umění  byl pro nás připraven program s názvem První návštěva galerie. Během tohoto programu jsme se seznámili s galerijním prostředím a bylo nám poodhaleno zákulisí této instituce. Dozvěděli jsme se, jak se máme správně v galerii chovat. Seznámili jsme se s prací některých profesí, např. kurátorem, restaurátorem. Měli jsme také možnost se těmito zaměstnanci na chvilku stát. Prohlédli jsme si i část expozice.

I když nám počasí zrovna moc nepřálo, nenechali jsme se odradit a vystoupali na Bílou věž, odkud je nádherný rozhled na celý Hradec Králové a okolí.

Mgr. Jana Mazánková

Aktualizováno: 28.8.2018 — 8:09

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram