Květinový den

123456789_kvetinovy_denKvětoslavův den – čtvrtý máj.
Slunečný máj – byl květů čas.

Kdy je nejlepší oslavit rozkvetlé jaro? No přece v den, kdy má svátek Květoslav, který je čtvrtého května. Stačilo, aby děti i učitelé na sebe vzali tričko či halenku s květinovým obrázkem nebo potiskem, a ve škole to vypadalo jako v květinářství. Někteří se proměnili v chodící zahrádku, mohli jste potkat chlapce, kteří péra v indiánské čelence nahradili květinami. Vyzdobená byla i ředitelna.

Každá třída byla důkladně fotograficky zdokumentována, jejich fotografie vystaveny na školní chodbě a žáci mohli hlasovat o „nejkvětinovější“ třídě. Na prvním stupni byla jako nejlepší vyhodnocena 2. třída paní učitelky Luxové, první místo na druhém stupni získala 7.B paní učitelky Klausové.

více fotografií

Mgr. Stanislava Hovorková

Aktualizováno: 28.8.2018 — 8:13

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram