Sportovní den 1. stupně

2018_12345_sport_denV tento den jsme se sešli před školou, utvořili skupiny a vydali jsme se na cestu plnou úkolů. Cesta, kterou jsme absolvovali, vedla přes koleje k Bílému mostu, kde děti měly za úkol, co nejrychleji zaběhnout kratší trasu. Tady také žáci luštili skládačku – heslo dne, které znělo „SPORTOVÁNÍ“.

Následně jsme prošli loukou kolem čističky, poté se vydali k zámeckému parku v Kostelci nad Orlicí, kde jsme společně posvačili. Další zastávka vedla k rybníku, kde si děti zahrály vybíjenou a trošku si oddychly.

Vraceli jsme se přes častolovický park a kolem bývalého letního kina zpět ke škole. Sportovní den se vydařil, děti byly spokojené, sportovní den tedy splnil svůj účel.

více fotografií  2.A | 3.A | 4.A, 5.A, 5.B

Mgr. Hedviga Hanousková

Aktualizováno: 28.8.2018 — 7:53

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram