Sportovní den 2. stupně

2018_67_sport_denV pátek 8. září proběhl na druhém stupni sportovní den. Tentokrát se chlapci a dívky rozdělili, dívky sportovaly v sokolovně a chlapci strávili den na hřišti. Dívky mezi sebou soutěžily v několika netradičních disciplínách –  n běh s raketou a míčkem přes překážky, koulení medicinbalu, házení víčky na přesnost nebo zkoušely svou rychlost a zručnost v přenášení víček na lžíci. Sportovní den zakončily turnajem ve vybíjené. Chlapci zase házeli ragbyovým míčem na cíl nebo skákali do dálky, nakonec spolu soupeřili ve florbale. Nechybělo ani slavnostní vyhlášení výsledků, které bylo společné pro kluky i holky.

více fotografií

Mgr. Stanislava Hovorková

Aktualizováno: 28.8.2018 — 7:53

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram