Adaptační kurz 18. – 19. 9. 2017

2018_6A_adaptakDne 18. 9. v 7:15 hod. jsme se sešli na autobusové zastávce v Častolovicích. Jeli jsme na adaptační kurz do Orlických hor do hotelu Alfa Resort. Hned, jak jsme dorazili na místo, rozdělili jsme si pokoje. Já jsem byla na pokoji s Aničkou, Denisou a Klárou. Poté jsme se šli podívat po okolí. Vedle hotelu bylo dětské hřiště. Po řádění na hřišti jsme se šli naobědvat, já jsem měla chleba s řízkem. Po obědě jsme šli do lanového parku a na tříkolky. V lanovém parku jsem šla na větší okruh se Šárkou, Matějem, Karolínou, Sárou, Terezou a paní učitelkou. Na tříkolkách to bylo také dobré, lanovka nás vyvezla na kopec a my jsme dolů jezdili slalom. Na hotel jsme se vrátili až na večeři, ke které jsme měli rizoto. Po večeři jsme mohli zůstat na pokojích nebo jít ven hrát hry.

Druhý den, tedy v úterý 19. 9., jsme vstávali v 7:00 hod. Všichni jsme se oblékli, vyčistili zuby i a šli jsme na snídani. Tam na nás čekaly švédské stoly. Po snídani k nám přijela paní zástupkyně ředitelky s psycholožkou. Byli jsme s nimi v herně celé dopoledne a po obědě, ke kterému jsme měli kuřecí řízek, jsme šli do bazénu. Po dvou hodinách jsme se sbalili a jeli domů.

Na adaptačním kurzu to bylo moc dobré.

více fotografií

Kateřina Knížková, 6.A

Aktualizováno: 28.8.2018 — 7:52

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram