Dopravní soutěž

2018_dv_tynisteVe středu 20. září se v Týništi nad Orlicí uskutečnila dopravní soutěž, které se zúčastnili i naši žáci. Na krásném novém dopravním hřišti u základní školy se představila tato čtveřice: Filip Bartoš, Klára Straková, Dorota Kainová, Vojtěch Kozák. Především Dorotka a Vojta, žáci páté třídy, sbírali zkušenosti ve všech disciplínách: první pomoc, jízda na dopravním hřišti a přes překážky, testy dopravních znalostí. Nejlépe se vedlo Filipovi, který ve své kategorii zvítězil. Klárka dlouho držela třetí místo, ale nakonec se rozhodovalo mezi ní a dalšími dvěma soutěžícími v rozjezdech, po kterých skončila na konečném pátém místě. I to je velmi pěkné umístění v konkurenci více než dvaceti dětí. Všichni čtyři reprezentanti naší školy si zaslouží pochvalu za to, s jakou odvahou se pustili do soutěžení.

více fotografií

Mgr. Stanislava Hovorková

Aktualizováno: 28.8.2018 — 7:52

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram