Florbal

2018_89_florbalVe čtvrtek 25. října se v Rokytnici v Orlických horách konala okresní soutěž ve florbale. Turnaj byl uspořádán pro žáky 7. – 9. ročníků (rok narození 2002 – 2004). Celkem se utkalo osm družstev, která se rozdělila do dvou skupin. Po rozlosování nás čekali tři soupeři: florbalisti z Deštné v Orl. h., Rychnova n/K a Doudleb n/O. Po celý den bylo skutečně na co koukat. Žáci podávali po celý turnaj velice dobrý výkon, avšak porazit soupeře se nám nepodařilo. Z prvního kola jsme si odnesli remízu 3:3 s ZŠ Deštná. Se ZŠ Rychnov jsme prohráli 3:1 a v poslední zápas se ZŠ Doudleby skončil 2:1. Tento zápas byl velice vyrovnaný. Ze stavu 1:1 jsme dostali gól. Bohužel do konce zápasu už zbývalo málo času a naši hráči nestihli tento nešťastný gól napravit. Kdybychom tento zápas vyhráli, postoupili bychom do finále. Touto prohrou jsme se dostali až na 7. – 8. místo.

Všem hráčům bych chtěla poděkovat za účast a nasazení po celou dobu turnaje.

SESTAVA: Mitana O. (brankář), Skřivánek N., Hovorka J., Matějus T., Jirsa M., Šimerda O., Michera M.,  Hejhal J., Poledno A., Konvalinka E. a Chaloupka R.

více fotografií

Mgr. Marika Štěpánková

Aktualizováno: 28.8.2018 — 7:47

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram