Florbal

2018_67_florbalVe čtvrtek 2. listopadu se v Rokytnici v Orlických horách  konala okresní soutěž ve florbale. Turnaj byl uspořádán pro žáky 2. stupně (roč. nar. 2004 – 2006). Celkem se utkalo devět družstev, která se rozdělila do dvou skupin. Po rozlosování nás čekali tři soupeři: florbalisté z Rychnova n/K, Vamberka a Deštné v O/h. Po celý den byly všechny zápasy velice vyrovnané. Vždy rozhodoval 1 gól, a proto se bylo na co dívat. První zápas jsme hráli se ZŠ Vamberk, kdy naši hráči si zápas užívali, hráli velice dobře a odnesli si výhru 4:0. Druhý zápas se ZŠ Rychnov skončil prohrou 2:1. Čekal nás poslední zápas ze skupiny. Hoši věděli, že pokud chtějí postoupit, musí vyhrát!!! Do zápasu se ZŠ Deštná jsme vstupovali po delší pauze, tudíž jsme byli dostatečně odpočatí. Zápas byl celý 1. poločas vyrovnaný (1:1). V 2. poločase jsme dostali gól na 2:1 a naši hráči začali být nervózní. Po chvilce bylo srovnáno na 2:2 a čekaly nás 3 minuty útočení. Poslední minuty hráli kluci na soupeřově půlce a stále jen stříleli, avšak gól ne a ne tam spadnout. Zápas byl napínavý až do konce. Skončil remízou 2:2 a po sečtení bodů jsme na skóre nepostoupili. V celkovém pořadí jsme skončili na 3. místě.  Kluci byli smutní, ale slíbili, že příští rok přijedou silnější a postup si nenechají vzít.

Všem hráčům bych chtěla poděkovat za účast a nasazení po celou dobu turnaje.

SESTAVA: Cejpek M. (brankař), Bartoš F., Vondráček M., Hájek L., Šmída Š., Kulhavý M., Izák M., Hartman J. a Krištuf O.

více fotografií

Mgr. Marika Štěpánková

Aktualizováno: 28.8.2018 — 7:48

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram