Halová kopaná

2018_67_halovaV úterý 19. prosince se ve Voděradech konal vánoční turnaj v halové kopané. Soutěže se zúčastnili žáci 6. a 7. ročníků. Do turnaje se přihlásilo 5 týmů (ZŠ Voděrady tým A a B, ZŠ Častolovice, ZŠ Opočno, ZŠ Rychnov Javornická). Chlapce čekaly 4 zápasy. První hráli se ZŠ Voděrady tým B. Tento zápas pro nás skončil jasnou výhrou 8:0. Druhého utkání se kluci báli, jelikož nás čekali rivalové z Rychnova. Nicméně zbytečně. Vyhráli jsme 6:3 a kluci se radovali, že porazili lepšího soupeře. Se ZŠ Voděrady A tým si kluci odnesli výhru 4:2. Tento zápas byl ze všech nejnapínavější. První poločas skončil 0:0 a ani jednomu týmu se nedařilo proměnit své šance. V druhém poločase prolomil svou smůlu Štěpán Rojek krásně vstřelenou hlavičkou, čímž jsme se dostali do vedení. V posledním zápase jsme se utkali se ZŠ Opočno, kde jsme bojovali o 1. místo. Vyhráli jsme 5:2, tudíž jsme měli o to větší důvod se radovat z 1. místa.

Všem hráčům bych chtěla poděkovat za účast a nasazení po celou dobu turnaje.

SESTAVA: Mitana O. (brankař), Cejpek M. (brankař), Hájek L., Šmída Š., Izák M., Rojek Š., Hojný L., Kopecký J., Poledno A., Šupler O., Konvalinka E.

více fotografií

Mgr. Marika Štěpánková

Aktualizováno: 28.8.2018 — 7:49

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram