Vážení rodiče,

letos není možné osobně předat 28. 1. 2021 žákům 3. – 9. ročníku pololetní výpis z vysvědčení.

Rozhodli jsme se, že výpis vygenerujeme a uložíme v systému Bakaláři. Dostanete se k němu podle návodu, který Vám zašlou třídní učitelé ve čtvrtek.

Originál výpisu z vysvědčení obdrží žáci v den návratu do školy.

Martin Odl – ředitel školy.

Vánoce na 1.stupni

2018_12345_vanoceKdo by se netěšil na Vánoce?!

Čekání na ty letošní jsme si s dětmi zkrátili předvánočním programem. Třídy byly slavnostně nazdobené a v žádné nechyběl vánoční stromeček. První hodinu děti  hlasovaly v soutěži o ten nejkrásnější. To, jak Vánoce vypadaly dříve, jaké tradice a zvyky přetrvávají v našich domovech,si děti připomněly před velkou vánoční diskotékou. Hodinu plnou tance, her a soutěží si pro nás připravili žáci devátého ročníku.  Plný parket a spokojené tváře dětí dokazovaly úspěch celé akce. Potom se děti konečně dočkaly vánoční besídky s rozbalováním dárečků od svých kamarádů. Bylo hezké se chvíli zastavit, zazpívat si koledy, připomenout si vánoční obyčeje a společně s dětmi  se naladit na předvánoční notu.

Všem přejeme šťastné a veselé Vánoce.

více fotografií 1.A2.A | 3.A | 4.A | 5.A | 5.B

Mgr. Radka Přibylová

Aktualizováno: 28.8.2018 — 7:49

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021