Vánoce na 1.stupni

2018_12345_vanoceKdo by se netěšil na Vánoce?!

Čekání na ty letošní jsme si s dětmi zkrátili předvánočním programem. Třídy byly slavnostně nazdobené a v žádné nechyběl vánoční stromeček. První hodinu děti  hlasovaly v soutěži o ten nejkrásnější. To, jak Vánoce vypadaly dříve, jaké tradice a zvyky přetrvávají v našich domovech,si děti připomněly před velkou vánoční diskotékou. Hodinu plnou tance, her a soutěží si pro nás připravili žáci devátého ročníku.  Plný parket a spokojené tváře dětí dokazovaly úspěch celé akce. Potom se děti konečně dočkaly vánoční besídky s rozbalováním dárečků od svých kamarádů. Bylo hezké se chvíli zastavit, zazpívat si koledy, připomenout si vánoční obyčeje a společně s dětmi  se naladit na předvánoční notu.

Všem přejeme šťastné a veselé Vánoce.

více fotografií 1.A2.A | 3.A | 4.A | 5.A | 5.B

Mgr. Radka Přibylová

Aktualizováno: 28.8.2018 — 7:49

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram